VHBL

Základná časť 2019/2020
O týmu Night Hawks Night Hawks

Skrátene: NHA
Club Night Hawks

Sezóny a súťaže hrané tímamy
Základná časť 2018/2019
Play-off 2019
Základná časť 2019/2020
Play-off 2020
Základná časť 2017/2018
Play-off 2018
Základná časť 2016/2017
Play-off 2017
Základná časť 2015/2016
Play-off 2016
Základná časť 2014/2015
Play-off 2015
Základná časť 2013/2014
Play-off 2014
Základná časť 2012/2013
Play-off 2013
Základná časť 2011/2012
Play-off 2012
Základná časť 2010/2011
Play-off 2011
Základná časť 2009/2010
Play-off 2010
Celosezónny kalendár
Sobota 15.september 2018 08:00 Základná časť 2018/2019Night Hawks4-2Wild Dogs
Sobota 29.september 2018 12:30 Základná časť 2018/2019Night Hawks6-4Ovečkár Záblatie
Sobota 13.október 2018 12:30 Základná časť 2018/2019Night Hawks6-3Griffins
Sobota 27.október 2018 09:30 Základná časť 2018/2019Night Hawks5-2Scorpions
Nedeľa 28.október 2018 11:00 Základná časť 2018/2019Night Hawks8-3HbK Minnesota Wild
Sobota 10.november 2018 12:30 Základná časť 2018/2019Night Hawks2-10Scarface
Nedeľa 11.november 2018 10:00 Základná časť 2018/2019Night Hawks5-4Mighty Snakes
Sobota 16.február 2019 08:00 Základná časť 2018/2019Ovečkár Záblatie0-5Night Hawks
Sobota 02.marec 2019 12:30 Základná časť 2018/2019HbK Minnesota Wild3-2Night Hawks
Sobota 09.marec 2019 08:00 Základná časť 2018/2019Griffins3-6Night Hawks
Sobota 23.marec 2019 09:30 Základná časť 2018/2019HBC Záhumenice1-16Night Hawks
Sobota 30.marec 2019 11:00 Základná časť 2018/2019Scorpions1-6Night Hawks
Sobota 06.apríl 2019 12:30 Základná časť 2018/2019Mighty Snakes2-8Night Hawks
Sobota 13.apríl 2019 08:00 Základná časť 2018/2019Scarface4-3Night HawksOvečkár Záblatie
Nedeľa 14.apríl 2019 10:30 Základná časť 2018/2019Wild Dogs3-1Night Hawks
Sobota 20.apríl 2019 11:00 Základná časť 2018/2019Night Hawks7-3HBC Záhumenice
Sobota 27.apríl 2019 11:00 Play-off 2019Night Hawks4-2Mighty Snakes
Sobota 04.máj 2019 09:30 Play-off 2019Night Hawks7-4Mighty Snakes
Sobota 11.máj 2019 09:30 Play-off 2019Scarface7-5Night Hawks
Sobota 18.máj 2019 08:00 Play-off 2019Night Hawks9-0Scarface
Nedeľa 19.máj 2019 08:00 Play-off 2019Night Hawks1-3Scarface
Sobota 25.máj 2019 09:30 Play-off 2019Night Hawks2-1Ovečkár Záblatie
Sobota 21.september 2019 11:30 Základná časť 2019/2020Night Hawks11-2Mighty Snakes
Sobota 19.október 2019 08:30 Základná časť 2019/2020Night Hawks7-1Griffins
Sobota 26.október 2019 10:00 Základná časť 2019/2020Night Hawks24-10HBC Záhumenice
Sobota 02.november 2019 10:00 Základná časť 2019/2020Night Hawks2-3Wild Dogs
Sobota 09.november 2019 08:30 Základná časť 2019/2020Mighty Snakes-Night Hawks
Nedeľa 10.november 2019 10:00 Základná časť 2019/2020Night Hawks3-4Ovečkár Záblatie
Sobota 23.november 2019 08:30 Základná časť 2019/2020Brezová5-0Night Hawks
Sobota 30.november 2019 11:30 Základná časť 2019/2020Ovečkár Záblatie5-0Night Hawks
Sobota 15.február 2020 10:00 Základná časť 2019/2020Griffins2-8Night Hawks
Sobota 22.február 2020 11:30 Základná časť 2019/2020HBC Záhumenice1-10Night Hawks
Sobota 29.február 2020 11:30 Základná časť 2019/2020Wild Dogs4-1Night Hawks
Sobota 07.marec 2020 10:00 Základná časť 2019/2020Night Hawks7-4Mighty Snakes
Sobota 21.marec 2020 11:30 Základná časť 2019/2020Night Hawks-Brezová
Sobota 28.marec 2020 08:30 Základná časť 2019/2020Night Hawks-Ovečkár Záblatie
Sobota 04.apríl 2020 11:30 Základná časť 2019/2020Night Hawks-Griffins
Sobota 11.apríl 2020 08:30 Základná časť 2019/2020Night Hawks-HBC Záhumenice
Sobota 18.apríl 2020 08:30 Základná časť 2019/2020Night Hawks-Wild Dogs
Sobota 06.jún 2020 08:30 Základná časť 2019/2020Night Hawks5-2Brezová
Sobota 13.jún 2020 10:00 Play-off 2020Brezová1-2Night Hawks
Sobota 20.jún 2020 08:30 Play-off 2020Night Hawks3-2Brezová
Nedeľa 21.jún 2020 10:00 Play-off 2020Brezová-Night Hawks
Sobota 27.jún 2020 08:00 Play-off 2020Wild Dogs5-1Night Hawks
Sobota 04.júl 2020 08:00 Play-off 2020Night Hawks1-8Wild Dogs
Sobota 11.júl 2020 08:00 Play-off 2020Wild Dogs-Night Hawks

Kalendár rozhodovania
Sobota 13.apríl 2019 09:30 Základná časť 2018/2019Ovečkár Záblatie5-1HBC Záhumenice

Najviac gólov

Martin Tekula (NHA)   23
Filip Tekula (NHA)   19
Ivo Durec (MSN)   13
František Olejár (OVZ)   12
Juraj Buranovsky (WDO)   12
Celková tabuľka

Najlepší­ nahrávač

Kamil Rabatin (WDO)   17
Marek Scheuer (NHA)   14
Jakub Macháč (WDO)   13
Filip Tekula (NHA)   12
Ivo Durec (MSN)   12
Celková tabuľka

Najviac bodov

Martin Tekula (NHA)   35
Filip Tekula (NHA)   31
Kamil Rabatin (WDO)   27
Ivo Durec (MSN)   25
Marek Scheuer (NHA)   24
Celková tabuľka